Sevgililer Günü Makyajı için Pratik Öneriler

Dikkat çekmenin en zarif yolu.

Trendleri takip etmek kadar, en yakışanı kendimize uyarlayabilmek de önemli. Bazı makyaj stilleri herkesin tarzına hitap etmese de kırmızı tonlardaki rujların yakışmadığı ten rengi, makyaj tipi yok desek yeridir. Her özel günde olduğu gibi Sevgililer Günü için de ilk akla gelen makyaj stili olan nude makyaj ve kırmızı tonlardaki ruj ikilisi için önerilerimizi okumak isterseniz yazımıza devam edin.

Bu sene Çarşamba gününe denk gelen Sevgililer Günü’nde, ofis makyajını birkaç dokunuşla “Sevgililer Günü makyajına” çevirmek sizin için hazırladığımız ipuçları ile çok kolay olacak.

Öncelikle nude tonların hakim olduğu gündüz makyajınıza, göz kapağınıza altın simli far sürerek ışıltı katın. Fakat simli farı var ile yok arasında kullanmanızda fayda var, aksi halde esas dikkat çekmek istediğiniz dudaklarınızdan rol çalmış olursunuz. 

Şimdi sıra dudaklarınızda. Sevgililer Günü’ne bordo, kırmızı, mor tonlarında rujlar ile hazırlanabilirsiniz.

İlk olarak bir nemlendirici ile dudaklarınıza hakkettiği nemi kazandırıp çatlak görünümünün azalmasını sağlayın. Ve sonra kullanacağınız rujunuzun tonunda bir dudak kalemi ile dudak çevrenizi belirginleştirin. Daha sonra seçtiğiniz kırmızı tonlardaki rujunuzu dikkatlice sürün.

Koyu renkli rujların genel olarak riskli görünmesinin sebeplerinden biri dişlerinizi olduğundan daha az beyaz göstermesidir; ancak, makyaj rutininize ekleyeceğiniz son adımla bunun önüne geçmeniz mümkün. Kalem formu ile istediğiniz an yanınızda taşıyabileceğiniz ve makyajınızı tamamladıktan sonra bile kolayca kullanabileceğiniz Signal White Now Touch Beyazlık Kalemi dişlerinize ekstra beyaz ve parlaklık katarak ruj renginizi öne çıkartacak. Tek yapmanız gereken kalemi dişlerinizin üzerine ince bir tabaka halinde uygulamak ve serumun kurumasını beklemek! İşte şimdi Sevgililer Günü’nde dikkat çekmeye hazırsınız. 

Sevgililer Günü Makyajı
valentines day make up
make up
make up trends
Güzellik
Makyaj
Makyaj Trendleri
Beauty Trends
Beauty
sevgililer günü makyaj önerileri
Makyaj İpuçları
bordo ruj nasıl sürülür
kırmızı ruj nasıl sürülür
kırmızı ruj sürme teknikleri
bordo ruj sürme ipuçları
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >