Sevgililer Günü Makyajı

Sevgililer günü için yoğun göz makyajı yapmayı düşünenlere...

Sevgililer günü için nasıl bir saç modeli istediğinize karar vermeden önce önerilerimize göz attınız. Şimdi sırada nasıl bir makyaj yapmak istediğinizi seçmekte. Her hafta farklı bir törene katılan yıldızlar size yol göstersin.

Alicia Vikander, January Jones, Amber Heard, Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Lily Rose, Olivia Wilde, Olivia Palermo ve Saoirse Ronan’dan bahsedelim.

Az önce saydığımız isimler abartılı bir göz farı ve bol maskara tercih ederken sadece siyah ve metalik tonlar ile yetinmeyip renk paletinde yer alan farklı tonları da denemekten geri kalmıyor. Eğer makyaj alışkanlıklarınız konusunda tutucu iseniz renkli farlara yönelmek yerine Amber Heard ve Saoirse Ronan gibi gümüş ve altın farları deneyebilirsiniz. Makyajınıza bir tutam ışıltı katmak için Amber Heard gibi metalik simlerden de destek alabilirsiniz.

Kıyafetiniz nude veya siyah ise makyajınız ile görünümünüzde farklılık yaratabilirsiniz. Bunun için de Lily Rose Depp gibi mavi ya da Cara Delevigne gibi mürdüm tonlarında bir renk paletini kullanmayı düşünebilirsiniz.

Dumanlı göz makyajı yapmayı planlıyorsanız seçtiğiniz saç modelinin daha sade ve basit olmasına dikkat edin. Aksi takdirde hem saçınız hem de makyajınız ile abartılı bir yol izlerseniz aradaki dengeyi kaybedersiniz. Bunun olmaması için Olivia Palermo gibi sade bir topuz tercih edip gözlerinizi ön plana çıkarak bir makyaj uygulayabilirsiniz. Eğer kıyafetiniz ile makyajınızın uyum içerisinde olmasını istiyorsanız siz de Olivia Wilde gibi, kıyafetinizin tonlarındaki bir renk paletine yönelebilirsiniz.

Sevgililer Günü
Sevgililer Günü Makyajı
Sevgililer Günü Stili
Stil
Makyaj
Güzellik
Dumanlı Göz Makyajı
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >