Paris'in Güzel Ayrıntıları

Paris Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’in güzellik görünümleri.

Paris Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’in, New York ve Londra’ya nazaran kısmen normal makyaj ve saç anları yaşattı. Genellikle sıfır makyajın hakimiyetinde seyreden defilelerde farklı dokunuşlardan ilkini Louis Vuitton’da gördük: İlhamını yollardan almışçasına yapılan göz makyajında kırmızı ve koyu lacivert sportif bir  hatta ilerliyordu. Saçların dalgalandırıldığı LV defilesinde dudaklara az miktarda dokundurulan dudak parlatıcısı dengeyi sağladı.

Tepeden sıkıca toplanan topuzla en genç görünümlerden birine imza atan Chanel, makyajın saçtan rol çalmasına müsaade etmedi ve tercihini ‘neredeyse makyajsız’ bir görünümden yana yaptı.

Paris’in en cüretkar adımları ise Pat McGrath’in makyajıyla, Maison Margiela tarafından atıldı. Neon çimen yeşili, neon lacivert ve glitter dudaklar defilenin ana damarlarıydı. Maison Margiela’nın klasikleşen glitterlı bonelerini ise kırmızının en canlı tonunda gördük. O glitterlı bonelerin daha görkemlisine ise Commes des Garçons defilesinde rastladık: Gri-yeşil-pembe ışıltılarla üst üste binen üç topuz göğe doğru yükseliyordu...

Ve, biraz Rock N Roll zamanı! Merhaba Miu Miu gençliği: Kısa kırmızı saçlar, dağılmış siyah eyeliner’lar, krepeyle hacim verilen ve 80’leri hatırlatarak geriye taranan saçlar... Önümüzdeki Sonbahar/Kış sezonunda deneyebileceğiniz birbirinden renkli görünümlere galeride göz atabilirsiniz.

pat mcgrath
PFW
paris fashion week
paris moda haftasi
pfw 2018
Miu Miu
maison margiela
commes des garcons
Chanel
Beauty
Hair
make up
Makyaj
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >