Milano Moda Haftası FW/ 2018 Makyajları

Sınırlar aşıldı.

Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’in güzellik görünümleri göz dolduruyordu. Nerdeyse tüm makyajların ortak bir özelliği vardı: Ciltler mat bırakılmıştı. Malum, soğuk mevsimlere gönderme yapılıyordu.

Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’de Londra ve New York’a nazaran çok daha iddialı ve kısmen kullanılabilir makyajlara rastlandı. Bunun en kestime örneği olarak Fendi’yi verelim: Göz pınarlarına dokundurulan ışıltılı beyaz farlar göz makyajını dinamikleştiren tek detaydı. Işıltıyı yüzlere taşıyan defilelerden bir diğeri Prada’ydı. Renkli farların oturtulduğu eyeliner hatlarının üzerini beyaz rhinestone’lar süslüyordu. Ve Stella Jean… Dudaklar pudra rengindeki metalik gloss’ların hakimiyetine bırakarak görünümlerine minimal ve fütüristik bir hava kattı.

Max Mara ve AnnaKiki’nin neon rujları Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’e enerjik bir çimdik atarken, Jeremy Scott’ın Moschino’su Jackie Kennedy’lerini farklı vücut boyalarıyla ve renkli  peruk varyasyonlarıyla podyuma davet etti.

Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’de diğer tüm defilelerden rol çalan en önemli şovsa kuşkusuz Gucci’ye aitti. Kolunun altında kendi ‘kafasıyla’ yürüyen bir model mi dersiniz; alının ortasında üçüncü bir göz çıkan bir diğeri mi… Siz en iyisi galeriye ilerleyerek Gucci’nin Milano Moda Haftası Sonbahar/Kış 2018’deki en ‘normal’ makyajını bulun; ardından diğer defileler göz atın.

mfw beauty
milan fashion week
mfw make up
mfw güzellik
Milano Moda Haftası
milano moda haftası 2018
max mara
annakiki
Gucci
Moschino
Fendi
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >