Makyaj Yapmayı Sevmiyorsanız...

Yalnız ve hatta haksız değilsiniz... Açıklıyoruz.

Günlük makyaj tercihlerinizin ne kadarını ünlülerden feyz alarak yapıyorsunuz? Evet, kırmızı halılar, video klipler, filmler... Aslında makyaj konusunda bize en çok ilham veren görsel kaynaklar onlar. Ancak gerçek yaşam, işlerinden daha farklı: Beyoncé’den Miranda Kerr’e, Gisele’den Megan Fox’a çoğu ünlü, yorulan ciltlerini dinlendirmek için günlük rutinde makyaj yapmaktan kaçınıyor. 

Eğer siz de cildinizde ağırlık yapan kozmetik ürünlerinden veya her gece makyajınızı silmek için dakikalarınızı harcamaktan sıkıldıysanız galeriye göz atarak neden makyajsız gezmeniz gerektiği için geçerli sebepler bulabilirsiniz. Kendinizi makyaj yaptığınız zamanlarda daha iyi hissediyorsanız ufak detaylar ile yüzünüze renk katabilirsiniz.

Bu noktada ihtiyaç duyacaklarınız arasına bir adet maskara veya ruju da dahil edebilirsiniz. Tabii her zaman cilt tonunuza yakın bir allıktan da destek alabilirsiniz. Saçları da unutmuyoruz. Saçlarınızın da yine doğal olmasına dikkat etmenizde fayda var. Eğer saçlarınız ile gereğinden fazla uğraştığınız izlenimi yaratıp makyaj yapmaktan kaçınırsanız aradaki dengeyi tutturmakta zorlanabilirsiniz. Saç bakımınızı ihmal etmeden saçlarınıza iyi bakarsanız doğal saçlarınızın da hacimli ve ihtişamlı olmasını sağlayıp ekstra çaba göstermekten kaçınırsınız. 

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >