Kusursuz Dudaklar İçin

Koyu renk rujlar hem günlük hem de gece makyajına uyum sağlayabiliyor, yeter ki uygulamanız kusursuz olsun.

Kırmızdan, siyaha, bordodan, gece mavisine farklı renk tonlarını gündüz allık ve rimelle, gece daha ağır göz makyajı ile kullanabilirsiniz ancak bu renkleri uygulamak biraz dikkat gerektiriyor.

Kusursuz dudaklar için ilk adım pürüzsüz olmalarından geçiyor. Dudaklardaki kuru bölgeler koyu rujla belirginleştiği için dudak peelingi ile bu kuruluktan kurtularak ilk adımı atabilirsiniz.

İkinci adım ise nemlendirici uygulamak. Peelingten sonra gerekli olan nemlendirici bakım, koyu renk rujun daha kolay sürülmesini ve eşit dağılmasını sağlayarak aynı zamanda baz görevi de görüyor. Dudak çizgisini belirginleştirmek, rujun gün boyu dağılmamasını ve düzgün olmayan ruj sınırlarının tamamlamasına yardımcı oluyor.

Eğer saten rujları tercih ediyorsanız ilk katı sürdükten sonra şeffaf pudrayı peçete yardımıyla dudaklarınıza uygulayabilir ardından ikinci kat ruju sürerek rujunuzun kalıcılığını arttırabilirsiniz.

Son adımda makyajınızı tamamlamak için yassı uçlu bir fırçayla dudak çevrenize kapatıcı uygulayıp mükemmel dudaklarınızı daha da dikkat çekici hale getirebilirsiniz. 

lipstick
make up
Makyaj
Koyu Renk Ruj
bordo ruj
Kırmızı Ruj
red lipstick
make up trends
Beauty Trends
how to apply lipstick
koyu renk ruj nasıl sürülür
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >