İlkbahar/Yaz 2017 Güzellik Trendlerine Bakış

Henüz vaktiniz var.

 

Sonbahar / Kış 2016 sezon trendlerini yeni yeni hafızalarımıza kazırken, tasarımcıların bizi yönlendirmeleriyle birlikte İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendlerinden konuşmaya başlıyoruz.

Kısaca özetleyelim;

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda kaşlarınızı istediğiniz renge boyatabilirsiniz, pembe ve tonlarındaki allıkları kullanabilirsiniz, göz makyajınıza gök kuşağı tonlarındaki farları ekleyebilir, metalik farlar ve simler kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 

Saçlarınızı yüzünüzü kapatacak şekilde tarayabilirsiniz. Tabii yazın olmazsa olmazı örgüleri de bu listeye ekleyebilirsiniz. Bunun dışında saçlarınızı ensede at kuyruğu şeklinde toplayıp ofis stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu sezonun hit rengi olan koyu bordo, mor hatta siyah rujları denemekten kaçınmayın. Özellikle kış aylarında hafif bir göz makyajı ve hafif bir allık ile dudaklarınızı öne çıkarabilirsiniz.

Eyeliner kullanımında daha önce de bahsettiğimiz gibi çizginin dışına çıkın. Hayal gücünüz sizi nereye götürüyorsa peşinden gidin. Çünkü bu sezon podyumlarda bile yaratıcılık ön planda.

Festival sezonuna doğru ise yüzünüze çiçek motifleri çizmekte tereddüt etmeyin. Zira söz konusu trendler olduğunda halihazırda gayet geçerli bahaneniz olduğu gerçeğine kimse karşı çıkamaz.

Güzellik Trendleri
Beauty Trends
Beauty
ilkhabar(yaz 2017
2017 güzellik trendleri
make up
makyaji makyaj trendleri
make up trends
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >