Cruise 2019 Güzellik Görünümleri

Minimal, maksimal.

Cruise 2019 defileleri her zamanki gibi asil şovlara sahne oldu. Haliyle güzellik kodları da sadelikten yani kısmen az şaşaadan yana kodlanmıştı. Tabii Gucci’yi konunun dışında tutarsak. Kraliçe I. Elizabeth’den esinlenerek kurgulanan Gucci defilesi haliyle oldukça maksimalist saç ve makyajlara sahne oldu. Neyse ki göreceklerimize Met Gala 2018’den az da olsa antrenmanlıydık. Yeri gelmişken Met Gala güzellik görünümleri için sizi buraya alalım.

Sade görünümlere geçmeden önce, doğal bir akışta ilerlerken bir anda şok etkisi yaratan Louis Vuitton defilesinden bahsedelim. ‘Doğal akış’tan kastımız elbette saç ve makyaj. Söz konusu şoksa, Pat McGrath’in modellerin alınlarına kondurduğu kırmızı alevler ve o alevlerin ortasındaki güller!

Bu iki defileye nazaran oyunu sadelikten yana kullanan diğer defilelerse Dior ve Chanel oldu. Chanel’in Global Makyaj ve Renk Tasarımcısı Lucia Pica ile gözlere oynayan Chanel, göz kapaklarına yerleşen koyu mavi eyeliner ile denizi anımsatan bir makyaja imza attı. Dior’daysa adeta ‘çabasız’ diyebileceğimiz bir makyaj gördük. Yani, neredeyse sıfır makyaj.

curise defileleri
cruise 2019
cruise 2019 trendleri
cruise 2019 makyaj trendleri
cruise 2019 güzellik trendleri
Dior
Louis Vuitton
Chanel
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >