Coachella’nın Güzellik Görünümleri

Kimler geldi kimler geçti?

Geçtiğimiz iki haftaya damgasını vuran ve belli ki önümüzdeki birkaç yıl daha adından söz ettirecek (Beyoncé’nin tarihi şovu hariç; onun unutulması ihtimal dahilinde değil) Coachella 2018, birçok ünlü ismin katılımıyla çoğu kişiye ilham kaynağı oldu. Özellikle, saç ve makyaj tasarımları açısından. Renkler, dokular ve modeller bir önceki yıla göre biraz hafiflemiş; yüzünü ‘normal’e dönmüş ve kısmen az glitter’a bulanmıştı. Her ne kadar Taylor Hill biraz geriden takip ediyor olsa da (yüzünde halen, neredeyse maskeye dönüşmüş taşlara rastlandı).

Coachella’da en sık rastlanan saç modeli, bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Afrika örgüleri ve cornrow’du. Bu model, 2017 ve 2018’de yeni renk ve şekilleriyle adeta küllerinden doğdu. Coachella’daki muadiliyse Joan Smalls ve Romee Strijd’di. Ve elbette, pembe saç! Bu yıl her yerdeydi, festivaldeki yansıması ise Elsa Hosk ile oldu.

Coachella’nın en abartısız güzellik görünümlerineyse Jasmine Tookes ve Alessandra Ambrosio’da rastlandı. Tookes’un neredeyse hiç renge rastlanmayan sade makyajı doğal güzelliğini ön plana çıkarırken; makyajda tıpkı Tookes gibi ilerleyen fakat saçlarıno tepeden toplayarak kendine yaramaz ve masum bir kız çocuğu imajı çizen Ambrosio belki de bir sonraki yılın Coachella’sına ilham kaynağı olur, ne dersiniz?

Festival Saçı
festival saç stili
festival makyajı
pembe saç
corn row
Örgü Modelleri
corn row örgü
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >