Burcunuzun Makyajı Hangisi?

Sizinkini merak ediyoruz!

Zarif balık, seksi ve gizemli akrep; ya da görkem timsali aslan mı desek? Güzellik tercihleriniz burcunuzun sizi yönlendirmesine göre ne kadar şekilleniyor bilemiyoruz. Fakat herkesin kabul edip gözlemlediği birkaç gerçek var... İşte 12 tanesi!

Kendine güvenen, atak koç kadınının ateşten dem vuran kırmızı ve turuncu tonlarında bir far ya da ruj kullanması iddialı tavrını tamamlayacak.

Güven aşılayan boğa kadını, makyajda çok risk almadan doğal tonlarda ilerlemeyi tercih edebilir. Nude tonlar ona çok yakışır.

İkizler kadını yeniliğe ve keşfetmeye açıktır. Siz istediğiniz kadar ona görüşünüzü söyleyin, o yine de her türlü renk ve dokuyu deneyecektir. O halde neon bir makyaja ne dersiniz sevgili ikizler kadını?

Su burcu olan yengeç kadını, güzellik ilhamını da en az su kadar duru bir sadelikten alır. Bırakın o saçlarını uzatsın ve birkaç rötuş haricinde doğallıktan yana bir tavır takınsın.

Burçların en iddialısı, şaşaalısı, aslan kadını geldi, açılın! Gür saçları ve en iddialı makyajıyla karşınızda. Işıltı, parlaklık, cesur renkler, ne ararsanız mümkün olan en cömert harmoniyle aslan kadının yüzünde buluşuyor. Üstelik hepsini kendine yakıştırabiliyor. Görkem onun işi.

Zarafeti ve zekasıyla büyüleyen başakların en ünlüsü, Beyoncé. Dozunda bir ışıltıyı makyajına her daim konduran başak kadını, bu sim & parlaklık ritüeline rağmen doğal görünmeyi başarıyor. Doğrusu bu da onun süper gücü; ne diyebiliriz ki!

Denge, terazi kadının işi. Titizlik de öyle. Makyaj konusunda yer yer cesur atılımları olsa da, genel anlamda abartıya kaçmayan terazi kadını bebek tonlarında seçtiği farlarıyla doğal gibi görünen iddialı bir makyajla karşınıza dikilirse şaşırmayın.

Bordo dudaklar, siyah far, siyah göz kalemi ve upuzun kirpikler. Kimden bahsettiğimizi anladınız. Akrep kadını.

Maceracı yay kadını makyaj konusunda da risk alabilir. Her türlü ton ve dokuyu denemeye açıktır.

Doğal ve tok tonlar oğlak kadınını temsil eder. Kahverengi ruj onun imzasıdır.

Burçlar arasında belki de en deli dolu ve renkli güzellik tercihleri yapan kovadır. Kova kadınından her türlü saç modelini, makyajı bekleyebilirsiniz. Sizi şaşırtır ancak kendine de yakıştırmasını bilir.

Sadelik ve zarafet timsali balık kadınını uzun kirpiklerinden ve saçlarından tanıyabilirsiniz. Işıltılı ve saydam bir ten makyajıyla ve gül tonlarındaki yanaklarıyla masum ve dişi bir tavrı aynı anda takınır.

burç
burçlara göre trendler
burçlara göre makyaj trendleri
burçlar nasıl makyaj yapmalı
Makyaj Trendleri
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >