Bordo Dudaklar

İlkbahar / Yaz 2017 sezonuna ait güzellik trendleri arasında bordo rujlara da rastlayacaksınız.

Geçtiğimiz günlerde İlkbahar / Yaz 2017 sezonuna ait güzellik trendlerinden kısaca bahsetmiştik. Şimdi bu trendler arasında göreceğiniz bordo tonlarındaki rujları hayata geçirmenin tam zamanı.

İlkbaharın renkli duruşuna zıt bir his yaratan bordo rujlar, artık kırmızı rujlar gibi birer klasik olduklarını kanıtlamanın peşindeler. Bu noktada tasarımcıların her sezon defilelerindeki tasarımlarına eşlik etmeleri için seçtikleri bu rujların resmi olarak klasikler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Gardırobunuzda yer alan koyu tonların da başında gelen bordoyu ilkbahar gardırobunuza taşımak konusunda pek de hevesli değilseniz bu rengi sadece makyaj uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. 

Eğer zamanın ötesinde bir trend anlayışına sahip olmak isterseniz İlkbahar / Yaz 2017 sezonunu şimdiden geride bırakıp Sonbahar / Kış 2017 sezonunda rastlayacağınız ruj kullanımını da denemeye başlayabilirsiniz. 

Yapmanız gereken çok basit; rujunuzu dudak çerçevenizi taşırmayacak şekilde sürmekle zaman kaybetmeyin. Ya da rujunuz silindiğinde onu tazelemekle… Bırakın olduğu gibi kalsın. Detayları içinse tıklayın. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >