2020'ye Girerken: Yılbaşı Partisi Makyajı

2020 güzel karşılamanız için önerilerimizi sıralıyoruz.

Dile kolay, tam 10 yılı geride bırakıyoruz. Bunu kutlarken aşırıya kaçsanız sizi kim yadırgayabilir ki? Muhtemelen hiçkimse. Koskoca bir 10 yıldan bahsediyoruz. Bir tutam abartıyla gecenize ışıltı katabilirsiniz. Diğer taraftan oyunu güvenli oynayıp risk almaktan da kaçınabilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun, seçeneklerinizi aşağıda sıralıyoruz. 

RİSK ALIN

Glitter dudaklar

Pat McGrath’in adeta bir ‘hatırlatma’ geçmesiyle küllerinden doğan glitter dudaklar sanıyoruz yalnızca Yılbaşı Gecesine yakışır. Dilediğiniz renkte glitter pigmentine, sıvı bir dudak bazına, fırçaya ve sabra ihtiyacınız var. Gözlerinizi boş bırakmanızı öneriyoruz. 

Glitter kirpikler

Tıpkı glitter dudaklar gibi glitter kirpikler de Yılbaşı Gecesi’nin coşkusunu yansıtabilecek niteliğe sahip. 

Neon Gözler 

Son yılların vazgeçilmez trendine ayak uydurmanız için bahaneniz hazır. Gözlerinizi neon pigmentlere teslim ederken dudaklarınızı boş bırakmayı unutmayın. 

RİSK ALMAYIN 

Dumanlı Göz Makyajı 

Dumanlı göz makyajı kimsenin canını yakmaz. Dumanın rengini seçmekte özgürsünüz. Ancak klişeleri az biraz yıkmak adına, kızıla ne dersiniz? Hele bir de, gözleriniz renkliyse…

Kırmızı Dudaklar 

Hatırlatmaya gerek var mı?.. Kırmızı dudaklarınızın keskin görünmesine özen gösterin: Dudak kalemiyle çerçevelediğiniz dudaklarınızı rujla doldurun. Eğer hala taşma olursa o bölgeleri silmek yerine kamufle edin. Dudak fırçası ve kapatıcı yardımıyla kusursuzlaştırabilirsiniz.


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >