2019 Londra Moda Haftası'ndan Saç & Makyaj Detayları

2019 Londra Moda Haftası’nda gözümüze takılan saç ve makyaj görünümleri...

Renk, doku, abartı! 2019 Londra Moda Haftası'na ait güzellik görünümlerine göz attığınızda, aklınızda bulunması gereken sözcükler bunlar olsun. Malum lokasyon Londra! Bu yıl Londra’da, House of Holland, Vivienne Westwood, Ryan Lo, Ashish, JW Anderson, Matty Bova, Huishan Zhang, Peter Pilotto, Roksanda gibi yenilikçi defileler izledik.

Yalnızca tasarımsal değil, savunduğu değerleri de şovlarında dile getiren Vivienne Westwood, podyumu her zaman yaptığı gibi yine politik bir sahne olarak kullandı. Modellerin yüzlerini de birer tuval kabul etti ve ortaya 2019 Londra Moda Haftası’nın en yaratıcı ve ilginç makyaj ve saç portreleri çıktı.

Makyaj artisti Isamaya Ffrench’in kreatif yönetiminde yapılan makyajlardan zaten daha azı beklenemezdi... Ffrench’in el attığı bir diğer defileyse, Ashish oldu. Glitter sosuna bulanan oyuncak bebekleri anımsatan Ashish makyajını günlük hayatta daha minimal bir dozda uyarlamanız mümkün. Tabii, dilerseniz Sonbahar/Kış yerine İlkbahar/Yaz sezonunda deneyin; makyaj biraz fazla abartılı da...

Kısmen ‘normal’ diyebileceğimiz defile makyajlarıysa, Peter Pilotta, Roksanda, Matty Bova’ya ait.

Saç tasarımıyla en dikkat çekense, JW Anderson oldu. Jel bitişten dem vuran yapışık saçlara mutlaka göz atmalısınız! Hepsi galeride!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >