2017 New York Moda Haftası: Güzellik

Bu senenin makyaj trendleri...

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen New York Moda Haftası’na ilişkin tüm bilmeniz gerekenleri bu yazımızda sıralamıştık. New York’un sokak stiline yansıyan trendlerini de sizlerle paylaşmıştık. Sıra moda haftasında öne çıkan güzellik ve makyaj trendlerine geldi.

Doğallık trendi yükselmeye devam ederken öne çıkan 3 makyaj detayı 2017 yılının dikkat edilmesi gereken maddeleri arasında yerini aldı.

Belirgin Kaşlar

Kaşlarınızı bu sene almamaya özen gösterin. Ve doğallık sınırlarını geçmeyecek şekilde kaşlarınızı boyamaya devam edin. Son adımda ise mutlaka renksiz kaş jelleri ile kaşlarınızı sabitleyin. 

Bordo Dudaklar

Artık mat rujları bir kenara koymanın vakti geldi. Hafif bir göz makyajı ve dolgun kaşlarınızı tamamlayacak tek dokunuş parlak bordo rujlar. New York Moda Haftası’nın öne çıkan trendlerinden biri olan bordo renkli rujlar bu sene parlatıcılarla birlikte makyaj çantanıza girmeye hazırlanıyor.

Uzun Kirpikler

Önümüzdeki günlerde takma kirpiklere yönelebilirsiniz. Tabii eğer maskaranız ile istediğiniz sonucu alamıyorsanız. Podyumlarda gördüğümüz bir diğer büyük trend ise doğal makyajınızda mutlaka olması gerek uzun kirpikler. Far ya da eyeliner kullanmayacaksanız kirpiklerinizi öne çıkarmanın vakti geldi demektir.

Kendi Halinde Saçlar

NYFW’te gördüğümüz saç modelleri için ‘kendi haline bırakılmış’ desek yanılmayız. Podyumlarda karşılaştığımız doğal dalgalar, ensede toplanmış at kuyruğu saçlar ya da ortadan ayrık düz saçlar her güne adapte edilebilecek cinsten. Tabii arada couture hissini hakkıyla veren modeller de yok değil. Fakat bu modelleri şimdilik görmezden gelebilirsiniz.

 

New York
nyfw
New York Fashion Week
Street Style
Güzellik
Beauty
Güzellik Trendleri
Beauty Trends
make up
make up trends 2017
2017 beauty

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >