2017 Altın Küre Ödül Töreni Güzelleri

Geçtiğimiz Pazar gerçekleşen Altın Küre Ödül Töreni’nde rastladığımız güzellik trendlerini sıraladık.

Bu yıl 74.’sü gerçekleşen Altın Küre Ödül Töreni’nin kırmızı halısında yürüyen yıldızların saç ve makyaj tercihlerini mercek altına aldık. Sonuçlarından kısaca bahsedelim.

Brie Larson, Busy Phillips, Drew Barrymore, Priyanka Chopra ve Mandy Moore gibi isimlerin saçlarını açık bırakmayı tercih ettiği ödül töreninde, açık saç modelleri arasında ortadan ve yana ayrık modeller ön plandaydı. 

Bunun yanı sıra daha klasik bir yolu benimseyen ve kırmızı halıya daha ağırbaşlı bir görünüm elde etmek için topuzu tercih eden yıldızlar arasında ise Emma Stone, Felicity Jones, Sarah Jessica Parker ve Lily Collins vardı.

Sokak modasının it girl’ü olarak tanımlanan Sienna Miller ise ödül töreni için daha salaş bir görünüm tercih edip minimalist elbisesini tamamlamak için sade bir atkuyruğundan yana seçimini yaptı. 

Pembe ve kırmızı dudakların yarıştığı kırmızı halıda, aynı zamanda göz makyajı da ön plandaydı. Turuncu ve lila tonlarının hakimiyetindeki göz makyajının vazgeçilmez eşlikçisi ise dolgun kirpikler oldu. 

golden globes
red carpet
Altın Küre
golden globe awards
golden globes 2017
2017 altın küre ödülleri
Kırmızı Halı
celebrity style
Beauty Trends
Güzellik Trendleri
make up trends
hair trends
hair do
hair style
Saç Şekillendirme
Saç modeli
toniandguy
Saç Stili
toniandguyproducts
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >