Kış Filmleri

Evde oturmak yerine, kendimizi en yakın sinema salonuna atmamıza neden olacak filmleri sıraladık.

Kışın en heyecan verici taraflarından biri de vizyona giren filmler. Bu noktada evde oturmak yerine, kendimizi en yakın sinema salonuna atmamıza neden olacak filmleri sıraladık.

Doğu Ekspresinde Cinayet / Murder on the Orient Express

Kenneth Branagh, Penelope Cruz, Willem Dafoe ile Judi Dench’in yer aldığı bir kadro ile karşımıza çıkan filmin yönetmeni Kenneth Branagh. Agatha Christie’nin sevilen romanından yola çıkan hikayeyi beyazperdede izlemek istiyorsanız bir an önce sinemanın yolunu tutmanızda fayda var.

Kutsal Geyiğin Ölümü / The Killing of a Sacred Deer

Yorgos Lanthimos’un yönettiği filmin kadrosunda Nicole Kidman, Colin Farrel, barry Keoghan ve Alicia Siverstone var. 17 Kasım’da vizyona girecek olan filmde iki çocuklu bir ailenin himayelerine aldıkları bir genç ile değişen hayatları anlatılıyor.

Mucize / Wonder

Julia Roberts ve Owen Wilson’ı bir araya getiren Mucize’nin yönetmenliğini Stephen Chobsky üstleniyor. Yine bir kitap uyarlaması olan ve New York Times’ın en çok satan kitabından beyazperdeye aktarılan filmde, yüz farklılıkları nedeniyle normal bir okula gidemeyen August Pullman’ın ilham verici hikayesi anlatılıyor.        

Başlangıç / Beginner

Burçak Üzen’in yönettiği filmde Güven Kıraç, Birsen Dürülü, Ali Uyandıran ve Bülent Çolak oynuyor. Tekdüzde bir hayat süren bir taksi şoförünün anlatıldığı film yalnızlık ve dostluk temalarını işliyor. Film 17 Kasım’da vizyona giriyor.

Adalet Birliği / Justice Leauge

Wonder Woman, Batman, Aquaman, Flash ve Cyborg gibi süper kahramanları bir araya getiren filmin yönetmeni Zack Snyder. Gal Gadot, Amber Heard, Jason Momoa, Diane lane ve Ben Affleck’i izleyeceğimiz filmin vizyona giriş tarihi 17 Kasım.

Yıldız Savaşları: Son Jedi / Star Wars: The Last Jedi

Jedi dünyasına ilk adımını atan Rey’in hikayesi Luke Skywalker ile devam ediyor. Film 15 Aralık’ta vizyona giriyor.

Muhteşem Sowman / The Greatest Showman

29 Aralık’ta vizyona girecek olan esinlenen müzikalin kadrosunda Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron ve Rebecca Ferguson var. Hugh Jackman’ın ve P.T. Barnum’u canlandırdığı müzikal ile 2017’ye veda edebilirsiniz. 

movies
films
winter movies
the greatest showman
star wars: the last jedi
justice league
beginner
wonder
the killing oof a sacred deer
murder on the orient express
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >