TONI&GUY HAIR MOMENTS

TONI&GUY Hair Moments by Mehtap Elaidi

Her sezonda kendine yer bulmayı başaran ve asla eskimeyen parçalardan biri olan beyaz gömlek şehirli kadın ve erkeklerin gardırobunun vazgeçilmez parçalarından. Beyaz gömlek denince akla gelen ilk isim olan Mehtap Elaidi de bu vazgeçilmez parçayı, kendi anlarını yaratabilecek isimlerle birlikte yeniden yorumluyor.

TONI&GUY ise şehirli kadın ve erkeklerin her anına eşlik ederken stillerinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olduğunu bir kere daha ispatlıyor. 26 Ekim'de gerçekleşecek atölye çalışmasında Dila Tarkan, Duygu Özaslan, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Ferhan Şensoy ve Mert Vidinli kendi stillerini beyaz gömleklere yansıtacak. Farklı gömleklerin farklı anlarla eşleşmesinden ortaya çıkan yaratıcı güç 14 Kasım'da çok özel bir sunum eşliğinde sahnede olacak.

TARZINI YARATMAYA SAÇINDAN BAŞLA

Mehtap Elaidi Kimdir?

İstanbul Özel Amerikan Robert Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Elaidi moda dünyasına ilk adımını 2000 yılında Teşvikiye’de atölye/mağaza konseptindeki Elaidi mağazasını açarak atmıştır.
Trend takip etmek yerine kendi kuplarına sadık kalarak markasını yaratan tasarımcı, beyaz gömlek denince akla gelen ilk isimler arasında yer almaktadır.  2003 yılında Londra Pure, Paris Pret-a Porter show’larına katılmaya başlayan Elaidi, günümüzde hala yurtdışı fuarlarına ve show’larına katılmaktadır. Türkiye’de Gizia Gate, Wepublic, Brandroom ve Midnight Express mağazalarında ürünleri satılan tasarımcının globalde 19 ülkede 45 farklı satış noktasında ürünleri yer almaktadır.
Mert Vidinli
Duygu Özaslan
Dila Tarkan
Ferhan Şensoy
Ezgi Eyüboğlu
WORKSHOP
Bomontiada Atölye’de gerçekleşen ve moderatörülüğünü Ece Sükan’ın yaptığı workshop’umuzda influencerlar Mehtap Elaidi’nin beyaz gömleklerini kendi yaratıcılıklarıyla tasarlarken hem çok eğlendi hem de tasarım ürünler nasıl olur hakkında ipuçları topladı! After party’de ise sadece eğlenmedik, gelecek Trunk Show’un heyecanını da paylaştık!
Fotoğraflar
Videolar