Yeni Nesil Ombre

Tırnaklarınıza renk gelmesi için alternatif bir yol: French ombré!

Ombré tekniği hayatımıza yavaş yavaş sızdı. Önce saçların ucunda sarı şekilde, ardından saçlarda farklı renklerde ve son olarak tırnaklarda. Ancak tırnaklardaki silüeti de, sonsuz tırnak sanatı diyarının hayal gücüne paralel olarak değişime uğruyor. Elbette bu değişimin bir sorumlusu da, sıkılmamız.  

Krom ombré mi? Hay hay. Ombré üzerine tasarımlar m? Hemen. French ombré mi? Neden olmasın?

Son opsiyonumuz, özellikle son haftalarda oldukça popüler bir tasarım olarak tercih ediliyor. French manikürün ne olduğunu biliyorsunuz; tırnakların ucuna beyaz olarak uygulanan ve dikkati o bölgeye çeken bir tasarım. French ombré’de bu şablon, adı üzerinde, ombré şeklinde uygulanan ojelerle dolduruluyor. Doğruyu söylemek gerekirse, ortaya çıkan görüntü de popülerliğinin hakkını verir cinsten. Bu tekniği evde normal ojelerle deneyebileceğiniz gibi, kalıcı oje opsiyonuna da şans verebilirsiniz. 

Tırnaklarınız ne kadar yarıcı ve güzel görünürse görünsün, kütikülleriniz bakımsızsa tüm bu hoş tabloyu sabote edebilir. Böyle talihsiz bir senaryoda kaybeden olmamak için uyumadan önce tırnak diplerinize Vaseline’le masaj yapabilirsiniz.  

French ve diğer ombré modellerinden en yenilerini galeride derledik. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >