Minimalist Manikür

Yeni bir trend.

Yazın çılgın manikürlerinden sonra daha sade ve minimalist tırnaklar 2018’de bizi bekliyor. Nude renklerin üzerine yapılan minimalist desenlerle hem dikkat çekici hem de eğlenceli görüntülere imza atabilirsiniz. Bu manikürde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri kullandığınız renklerin uyumu zira baz ojeniz ve desenleri uyguladığınız ojeler birbirinden farklı olmalı ama yine de birbiriyle uyumlu olmalı… Farklı zevklere hitap eden bu manikürü o anki modunuza en uygununu seçebilmeniz için kategorilere böldük. Merak ediyorsanız, yazımıza devam edebilirsiniz.

Simler ve Gezegenler: Bir tırnağa simli oje, diğer tırnaklaraysa nude renk oje sürülerek yapıldığı bu stilde bir diğer alternatif ise tırnaklara gezegen ve yıldızların ince bir çubuk yardımıyla çizilmesi…

Geometrik Desenler: Iskandinav ülkerinin ilhamını taşıyan minimalist geometrik desenleri doğru renklerle kombinleyerek “it girl” olabilirsiniz.

Nokta: Nude pembe oje üzerine tam tırnak dibine kondurulmuş kırmızı bir nokta kadar minimal bir şekilde dikkat çeken başka bir tasarım olamaz her halde. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, mutlaka bu stili denemelisiniz.

Şimşekler: Mevsim zaten kış, o zaman tırnaklarda şimşekler çakmasının bir zararı olamaz değil mi? Özellikle baş parmağın tırnağına uygulayacağınız iki şimşek ile hem dikkat çekebilir hem de özgür ruhunuzu yansıtabilirsiniz! Bunun haricinde diğer tırnaklarınıza tekli minimalist şimşekler uygulayarak iki renk hatta üç renk ojeyi bir arada kullanabilirsiniz.

Çizgiler: Kalından başlayarak incelen, çoktan azalarak yok olan çizgiler minimalist manikür trendinin öncüsü olurken aynı zamanda sezonun trendi çizgilerin sağlam birer takipçisi olduğunuzu bu stille gösterin!

manikür
manikür trendler
Güzellik
Beauty
Beauty Trends
manicue trends
minimalist manicures
minimalist
minimalist manikür
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >