Sevilen Filmlerin Devamı Geliyor

Bu yaz çok sevilen filmlerin devamını izleyeceğiz.

Çoğumuzun severek izlediği ve devamını merakla beklediği 5 filmin devamı geliyor. Bu yazı şehirde geçirdiğimiz günlerde sinemaya gitmek çok iyi bir seçenek olacak! Filmlerin detaylarına bakalım…

Mamma Mia! Here We Go Again (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz)

Klasik Mamma Mia’nın devam halkası olan filmde, karakterlerin geçişte ve günümüzde yaşadıkları ve kurduğu ilişkileri anlatmak üzere zamanda geri ileri gidiliyor. Ol Parker’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Amanda Seyfried, Merly Streep, Lily James ve Pierce Brosnan gibi isimler bulunuyor.

Incredibles 2 (İnanılmaz Aile 2)

Yalnızca küçüklerin değil büyüklerin de heyecanla izlediği İnanılmaz Aile’nin ikincisi geliyor! Filmde ailenin en küçük bireyi Jack-Jack’in süper güçlerinin gelişmeye başlaması nedeniyle Bob’un tüm ilgisi ona çevriliyor. Biz de küçük kahramanı nasıl eğittiğini izleyeceğiz. Filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Brad Bird oturuyor.

Mission: Impossible Fallout (Görevimiz: Tehlike - Yansımalar)

Görevimiz Tehlike serisinin 6. halkası olan filmin başrolünü Tom Cruise üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Ving James, Simon Pegg, Rebecca Ferguson gibi oyuncular yer alıyor. Filmde, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı ekibi ve birkaç dostu ile ters giden bir görevi zamana karşı yarışarak tamamlamaya çalışıyor.

Jurassic World: Fallen Kingdom (Jurassic World: Yıkılmış Krallık)

Jurassic World’ün birkaç yıl sonrasında geçen devam filmde, dinozorları tehdit eden Nublar adasındaki yanardağı konu alıyor. Dinozor eğitmeni ve parkın eski müdürü Claire Dearing ise dinozorlara nasıl yardım ettiklerini izleyeceğiz.

Ocean’s 8

Yönetmenliğini Gary Ross’un üstlendiği film, Ocean’s üçlemesinden Ocean’s Eleven adlı filmin kadın oyunculardan oluşan tekrar çekimi. Bir grup kadının MET Gala'yı soyma planlarınızı izleyeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock gibi isimler bulunuyor.

movies
Sinema
Filmler
yaz filmleri
devam filmleri
mission impossible
mamma mia
incredibles
oceans 8
jurassic world
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >