Suit Up!

Doğru takım elbise diktirme rehberi...

1. Kumaş: Orta kalınlıkta bir kumaş sonbaharda işinizi görür ve hatta kışın serin günlerinde de sizi üşütmez. Kalın yün kumaşları ise yalnızca kışın en soğuk günlerinde tercih edebilirsiniz.

2. Renk: Koyu tonlardan vazgeçmeyin, ama karalar da bağlamayın. Canlı renkleri skalanızdan çıkarırsanız, farklı yerlerde de takımınızı kullanabilir, renk için aksesuar tercihlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

3. Desen: Sonbahar/Kış 2015-16 sezonunun en popüler desenleri kareler! Pötisinden tutun da en genişine, silik desenlisinden kontrastı yüksek olanına kare deseninden bu sezonda vazgeçmemek gerek.

4. Kesime dikkat!: Unutmayın, takım elbisenizi diğerlerinden ayıran yegane fark size özel dikilmiş olması. Terzinizi hatlarınızı en iyi şekilde ortaya çıkaracak kesimi-dikişi bulması konusunda teşvik edin, örnek modellerle terziye gitmeyin.

5. Peki ya yelek!: Sonbahar-/Kış 2015-16 sezonu, katmanların sezonu. Ceketinizin altına, gövdenizi saracak bir yelek diktirmekten çekinmeyin. Başka takımlarla da kombinleyebileceğiniz yeleğinizin takımınızı bir bütün yapacak yegane parça olduğunu bir kenara not edin. 

Suit
Takım Elbise
Erkek
Erkek Takım Elbise
Moda
Erkek Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >