‘Scumbro’ nedir, kime denir?

Açıklık getiriyoruz.

Aslında hep gördüğümüz ama ismini hiç takmadığımız bir erkek stilinden bahsediyoruz bu yazımızda. Komedi ve televizyon dünyasında tanınan ancak Ariana Grande ile nişanlandıktan sonra dünya çapında şöhrete kavuşan Pete Davidson’ın ışık tuttuğu bu stil trendini “rahatlığı seven ama lüks markalardan da haberi olan” bir trend olarak tanımlayabiliriz.

Lüks ve rahat giyim nasıl bir araya geliyor derseniz... Oldukça bol ve tercihen üzeri sloganlı ya da vintage logolu parçaları 2. el mağazalardan ya da gerçekten spor mağazalarından almak yerine Gucci, Prada, Louis Vuitton, Supreme gibi markaların en son koleksiyonlarından seçiyorsunuz. Spor ayakkabılarınızsa Balenciaga, Off-White ya da limitli sayıda üretilen bir tasarım olmalı. Eğer kafanızda şimdilik hayali de olsa bir kombin yapabildiyseniz, sırada alışverişe çıkıp bu parçaları almak var.

Evet, tahmin edebileceğiniz gibi oldukça yüklü bir kredi kartı ekstresi sizi bekliyor. Hem rahat olayım hem de lüksten vazgeçmeyeyim demenin karşılığı şimdilik bu.

Yukarıda bahsettiğimiz kombinasyon ve stilin moda sözlüğündeki karşılığı da kısaca Scumbro. Ama siz Scumbro demek istemiyorsanız “Ariana Grande’nin nişanlısı Pete Davidson’ın stili” de diyebilirsiniz.

İlham almak isterseniz galerimize bekliyoruz.

scumbro
scumbro nedir
Erkek
Erkek Stili
erkek stil trendleri
erkek giyim trendleri
2018 erkek modası
Gucci
Prada
Louis Vuitton
Supreme
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >