Renkli Harry

Ama siz ona Harry Styles ya da kısaca Harry olarak da seslenebilirsiniz.

Hitap kısmında karar kalmanız için size birkaç dakika verelim… Artık devam edebiliriz. Harry Styles’ın internet üzerinde bıraktığı izlenimi topuklu ayakkabı giyen müzisyen olarak da düşünebilirsiniz. Zira Gucci ayakkabıları ile ne zaman sokağa çıksa, hakkında okuduğumuz haberler bu başlıklar doğrultusunda. Ama biz Harry’nin ayakkabı değil, kıyafet tercihler ile ilgileniyoruz.

Söz konusu cesur moda kararları almaktan korkmayan bir erkek olduğunda aklınızda sadece Jared Leto geliyorsa, artık listeye Harry’i de dahil edebilirsiniz. Klasik giyimden bir hayli uzakta duran Harry’yi desen bütünlüğü içerisinde görmeniz bir hayli yüksek ihtimal. Kendisini siyah bir gömlek veya tişört giyerken görürseniz kıyafetindeki diğer detayları dikkatle incelemekten geri kalmayınız.

Uzun saçları ile tanıdığımız ve daha sonrasında kısa saçlı olmasına alıştığımız Harry’i kısa bir süre önce beyazperdede de izledik. Dunkirk ile oyunculuk kariyerinin temellerini atan, Taylor Swift’ten ve Gigi Hadid’den bol miktarda kötü bakış yiyen Styles’ı siz en iyisi sıra dışı stili ile anımsayın. Şimdi onun stili hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için galeriye doğru tıklayın. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >