Erkek Sokak Trendi: 2020 İlkbahar/Yaz

2020 İlkbahar/Yaz sezonunun erkek stil trendlerini sıraladık.

Hava, birazdan sıralayacağımız trendleri uygulamaya geçirmek için fazla soğuk olabilir, biz yine de aklınızın bir köşesine yazın diyerek önümüzdeki sezonun en dikkat çeken parçalarını sıralıyoruz. 

2020 yılı ilkbahar/yaz sezonunda neler moda olacak merak ediyorsanız, şimdiden sıraladığımız stillere göz atın deriz. Renkli batik gömlek ve tişörtlerden, çok cepli avcı/asker kıyafetlerini andıran yeleklere ve pantolonlara kadar farklı stiller bizi bekliyor.

Batik desen

Erkek sokak modası trendlerinde başa yerleşen parçalar arasında batik desenli tişörtler var. Havaların biraz ısınmasıyla birlikte sıkça görmeye başlayacağımız batik desen, renk kullanmaktan ve kıyafetlerini renkli parçalarla kombinlemekten çekinmeyen erkekler için öne çıkan trendlerden biri olacak. Eğer bu 2020 yılında renklere stilinizde yer vermek isterseniz, basit bir kombin ile başlayın. Klasik jean üzerine çok neon olmayan pastel tonlarda batik desenli bir tişört günlük kombininiz için değerlendirebileceğiniz bir stil unutmayın. 

Çok cepli parçalar 

Tam olarak militar olmasa da askeri üniformaları andıran çok cepli yelek ve pantolonlar bu yılın erkek stili vazgeçilmezleri arasında. Bu parçaların öne çıkan özelliğiyse oldukça fonksiyonel olmaları. Cep telefonu, cüzdan, anahtar ve elinizde taşımak zorunda kaldığınız tüm diğer eşyalarınızı ceplerinize doldurup dışarı çıkabilirsiniz!

Blazer ceketler

Fakat tahmin ettiğiniz kombinlemeyle değil. Blazer ceketler, erkek stilinin demirbaşları arasında yer alıyor, hepimiz biliyoruz. Ama 2020 erkek modasında blazer ceketler biraz yalnız kalıyor ve tişört ya da gömlek olmadan kombinleniyor. Bu trendi uygulama konusunda kendinize güveniniz nedir bilemiyoruz ama tavsiyemiz şayet bir moda haftasına katılmıyorsanız, blazer ceketinizi gömleğinizden ayırmamanız yönünde. 


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >