Uzun Saç En Çok Kime Yakışıyor?

Saç stiliniz için ilham alın.Yaz döneminde kısa kesilen saçlarınızı kış döneminde uzun kullanmak isteyenlerden misiniz? O zaman saçlarını uzun kullanan ünlülerden ilham alabilirsiniz. Çünkü bazı isimlere gerçekten çok yakışıyor!

Game of Thrones karakterlerinden Khal Drago’yu canlandıran Jason Momoa, uzun saçı en iyi taşıyan isimlerden. Jason, zaten kıvırcık olan saçlarını iyice belirginleştirerek kullanıyor. Yine aynı dizinin John Snow’u yani Kit Harington, çene hizasında kullandığı saçlarını geriye doğru yatırmayı tercih ediyor.

One Direction grubunun eski üyelerinden Harry Styles omuz hizasını geçen saçlarını kat vererek kestirmiş. Öndeki kısa saçlarınıysa geriye atarak kullanıyor.

Timothee Chalamet, kendinden hafif dalgası olan saçları çene hizasını biraz geçiyor. Dalgalarını biraz şekillendirerek kolayca tarz bir görünüme ulaşıyor.


Yaşına rağmen karizmasından hiçbir şey kaybetmeyen oyuncu Jeff Bridges, uzun saçlarını her zaman geriye doğru şekil almış halde görüyoruz. Arka kısımda serbest kalmış saçlarına ise dalga veriyor.

Uzun saçlarını beğendiğimiz ünlüleri galeride sıraladık. Kış stiliniz içim ilham alabilirsiniz.

Uzun Saç En Çok Kime Yakışıyor?
jason momoa
kit harrington
Timothée Chalamet
Harry Styles
Jeff Bridges
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >