Subject: HAIR

TONI&GUY'ın erkekler üzerinde yaratabileceği etkiler için.

TONI&GUY'ın erkekler üzerinde yaratabileceği etkiler için;

Morning Glory

Yataktan kalkmış ve hiçbir efor sarf etmeden güne başlamış gibi görünmek istiyorsanız, ya Ashton Kutcher ya da Jake Gyllenhaal olarak yeniden dünyaya gelmeniz lazım, ya da bahsettiğimiz şekilde arz-ı endam etmek için işe saçlarınızdan başlamalısınız. Dilerseniz yataktan kalktıktan ya da duştan çıkıp saçlarınızı kuruttuktan hemen sonra, Toni&Guy Styling Clay’i avcunuzda iyice yedirip, saçlarınıza dağınık bir şekilde uygulayın ve saçlarınızı tekrar kurutarak, bu doğal görünümü kalıcı hale getirin.

Grease Lightning


90’ların moda sektörüne vurduğu akıl almaz darbe, burun kıvırdığınız beyaz çorapları, basic tişörtleri ve polis gözlüklerini sakladığınız yerden gün yüzüne çıkartmanızı ve bu zaman yolculuğuna saçlarınızı da entegre etmenizi salık veriyor. Toni&Guy Styling Glue, bu geçmişe dönüş serüveninin baş kahramanı olarak devreye giriyor ve saçlarınızın ıslak görünmesini sağlarken, şeklinden ödün vermemesini mümkün kılıyor. Sık dişli bir tarak yardımıyla, jöleyi saçlarınızın arasında iyice dağıtın. Işınlanmak istediğiniz zaman dilimine göre, alnınıza ufak bir perçem bırakmak sizin elinizde.

The Reader

Zaman yolculuğunun ikinci aşamasında, ibre 1970’leri gösteriyor. Haliyle, ruh haliniz tahmin ettiğinizden çok daha sakin, e tabii saçlarınız da
bu ruh haline paralel uzanıyor. Bahsettiğimiz bu doğal görünüme kavuşmak için, işe Toni&Guy Deep Clean Shampoo kullanarak başlayın, ardından nemli bıraktığınız saçlarınızı dipten uca, geriye doğru tarayın ve ayrıntılarda kaybolmadan, doğal bir görünümün keyfini çıkarın. Toni&Guy Styling Glue yardımıyla bu doğal görünümü daha kalıcı ve hafif dalgalı bir hale getirebilirsiniz.

Modern Day Dreamer

Gün içerisinde kafanızı kurcalayan şeyler listesinden saçlarınızı çıkartmak için daha fazla kafa yormayın. Toni&Guy Anti Dandruff Shampoo&Conditioner yardımıyla, önce saç derinizi rahatlatın. Akabinde, saçlarınızın doğal buklelere sahip olmasını istiyorsanız, Toni&Guy Styling Putty’yi avcunuzda gezdirdikten sonra saçınıza parça parça uygulayın. El hareketlerinizle vereceğiniz dalgaları, kurumaya bıraktığınızda, daha kalıcı bir sonuç elde edeceksiniz.

Double O Seven

James Bond erkekleri zamanla değişedursun, biz, demirbaş olarak kabul edilen 007 özelliklerinden bahsedelim: Güçlü refleksler, savaşçı bir ruh, yüksek dozda zeka, karşı cinsle ilişki kurabilme yetisi ve tabii ki yana yatırılmış saçlar. Bahsi geçen karaktere bürünmek için ihtiyacınız olan kıyafeti giyip, saçlarınız hafif nemliyken Toni&Guy Styling Putty’yi avcunuza sürüp, saçlarınıza uygulayın. Tarak yardımıyla saçlarınızı, istediğiniz yöne doğru tarayın ve saç ayrımını keskin bir çizgi olarak belirtmeyi unutmayın.

 

an original idea by CO for TONI&GUY

Fotoğraflar Begüm Yetiş
Yazı Aslin Kumdagezer
Moda Editörleri Deniz İrem Çek, Utku Palamutçu
Saç Esra Gökçelioğlu 
Makyaj Ece Karagülle/k.u.m. agency model marcos/option mgmt 

xoxo
MENS
TONI&GUY
Mens Fashion
StreetStyle
mensstyle
Style
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hair inspo
hair do
celebrity style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >