Sezonun Trend Saç Modelleri

2018’de erkekleri hangi modeller bekliyor?

Yeni bir yıla girerken hit saç ve sakal modellerine göz atmadan olmaz. Ee yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer derler o zaman yeni bir yıla en trend saç modeliyle girmek güzel bir tercih olabilir!

Erkek Topuzu:

Cazibesinden bir şey kaybetmeyen bu model 2018’de de gümbür gümbür geliyor. Ancak bu sefer yarım topuz daha da ön plana çıkacak. Uzun saçlarını seven beylere duyurulur.

Bırakın Dağınık Kalsın:

İster düz ister dalgalı olsun doğal akışına bıraktığınız uzun saçlarınızla bu sene uğraşmadan trendy görünebilirsiniz. Eğer sakal kullanmayı seviyorsanız orta boy sakal ile kimse önünüze geçemez.

Sakal:

Sakalın sırrını keşfeden beylerin bu trendden kolay kolay vazgeçeceklerini sanmıyoruz. Hipster görünümün ilk maddesi olan sakallar cool bir görünüm için gerekli olan tek detay.

Dalgalar:

Bırakın bukleleriniz dalgalansın. Ön tarafını hafifçe kaldırabileceğiniz bu modelde aynı zamanda buklelere TONI&GUY Doğal ve Mat Görünüm Veren Şekillendirici Wax ile saçınıza şekil verip, gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kenarları Tıraşlı Saçlar:

Bu senede üst kısımları yoğun alt tarafları tıraşlanmış saçlar popüler. Bu stilinizi dilerseniz bir sakalla da tamamlayabilirsiniz.

Erkek Stili
erkek saç modeli
Erkek Saç Stili
Saç Şekilledirme
mens hair style
mens hair trends
2018 saç modelleri
erkekler için saç modelleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >