Erkekler için Yandan Ayrılmış Saç Modelleri

Yandan ayırabileceğiniz erkek saç modellerine göz atın!

Bir erkeği en çekici kılan detaylardan biri şüphesiz saçları. Gür ve doğru şekil verilen saçlar yalnızca bizim gözümüze hitap etmiyor; ona öz güven de sağlıyor. Öz güvenli insan da ‘mutlu’ demek olduğuna göre, bakımın psikolojik etkisini size bir kez daha hatırlatmış oluyoruz.

Aslında en çekici ve kolay saç modellerinden biri, yandan ayrılanlar. Tabii bunun için saçın belirli bir uzunlukta olması gerekiyor. 2019 erkek saç modellerinde de dikkat çeken, yandan ayrılan saç modelleri oldukça maskülen bir görüntü sergiliyor.

Saçın yandan ayrılacak kadar uzun olması önemli dedik ancak eğer yeterince kalın telli ve uslu değilse onu her an sabit tutmanız zor olacaktır. Bunun için iki yöntem var.

Birincisi elbette, sert tutuşlu bir saç spreyi (TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’ni deneyebilirsiniz). İkincisi ve en kolayı da, saçı yanlardan kısaltmak hatta belki kazıtmak. Bu sayede saçınız zaten yandan ayrılmak zorunda kalacak. Hem de çok daha erkeksi bir stile sahip olacaksınız. Yandan ayrılan erkek saç modellerine göz atmak için sizi galeriye davet ediyoruz. İlkbahar için bir kesim ya da model arayışındaysanız, ilhamınız orada olabilir.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >