Erkekler İçin Kurtarıcı Saç Modelleri
Erkeğin saçı makyajıdır… ve sizin yalnızca üç dakikanız var!

Bir erkek olarak, sizin de tıpkı kadınlar gibi yoğun ve hızlı ilerleyen iş temponuza rağmen görünümünüze önem verdiğinizi tahmin ediyoruz. “Erkeğin saçı, makyajıdır.” lafı da tam burada devreye giriyor. Saçlarınız görünümünüzde büyük söz sahibi. Peki, ona ne kadar vakit ayırıyorsunuz?

Cevabınız ne olursa olsun, size işinizi kolaylaştıracak önerilerimiz var.

Klasik Amerikan modeli, erkeklerin hem çekici hem de bakımlı görünmesi için biçilmiş kaftan. Saçlarınızın yanlarını, üst taraflarına göre kısa hatta kazılı bir hale getiriyorsunuz. Üst tarafaysa sabitleyici ya da doku kazandırıcı bir ürünle şekil veriyorsunuz. Bu modelde işinizi daha da kolaylaştıracak ürün, TONI&GUY Doğal Görünüm Veren Şekillendirici Wax.

Amerikan kesimine benzeyen fakat daha karakteristik bir yapısı olan diğer saç modeliyse Fransız kesimi. Bu modelde de yanlardaki mantık aynı. Yalnızca üst taraflar daha kısa kalıyor (yani şekil vermek daha kolay) ve kakülleriniz küt bir şekilde kesiliyor. 

Yalnızca bir defada parmaklarınızla şekil verip çıkabileceğiniz bir modelse asker tıraşı. Hatta çoğu zaman şekil vermenize dahi gerek kalmıyor. Tabii, yeterince kısaysa!

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >