En Trend Saç ve Sakal Stilleri

Sakal bu sezon da “In"

Sakal trendinin önlenemez yükselişi bu yıl da tüm hızıyla sürüyor. Bu sezon öne çıkan trendlerden biri ise saçlarla sakalların uyumu…

Klasik Saç & Klasik Sakal:

Sakalından vazgeçemeyenlerin tercihi, ne uzun ne kısa tam kararında bir boy. Aslında kullanması dışarıdan göründüğü kadar kolay olmayan bu modeli, modern bir saç kesimiyle tamamlayarak aynı şekilde modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kazınmış Saçlar & Uzun Sakal:

Sakalları uzun kullanmak yeterince iddialı bir tercih olabilir, bakımı, kesimi derken saça vakit ayırmak da gittikçe zorlaşabilir. Hem bu yüzden hem de sakalın yeterli gelmesinden dolayı hele bir de motorcu sakalı olarak da bilinen neredeyse göğüs hizasına kadar uzayan modeli tercih ediyorsanız saçlarınızın kazınmış olduğundan emin olun.

Kısa Saç & Kısa Sakal:

Saçlarınızı kısa kullanmayı seviyorsanız sakalınızın uzunluğunun saçınızın uzunluğu ile doğru orantılı olması sakalın yüzünüze yakışması açısından daha yararlı bir çözüm olabilir. Eğer sakalınızı uzun kullanmak istiyorsanız yavaş yavaş uzatarak hangi uzunluğun yüz ölçülerinize yakıştığını deneyebilirsiniz.

Orta Boy Saç & Orta Boy Sakal:

Orta boy saç kesimi demek saçınıza istediğiniz şekli verebileceğiniz anlamına geliyor aslında. Farklı saç modelleri deneyerek sakalınızı ön plana çıkarabilir, değişik tarzlara bürünebilirsiniz!

Uzun Saç & Uzun Sakal:

Saç ve sakalın boyunun doğru orantılı olması evet güzel bir şey ama eğer hem saçınız hem sakalınız uzun olacaksa o zaman her ikisinin de kesiminin kusursuz olmasına, bakımlarını eksiksiz yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde çok özensiz durma olasılığınız çok yüksek.

Erkek Topuzu & Uzun Sakal:

Erkek topuzunun belki de en güzel tamamlayıcısı sakal. Sakalın uzun olması genel görünüşünüze derinlik katmasının yanı sıra maskülenlik detayına da vurgu yapıyor. Geriye doğru taradığınız saçlarınızı TONI&GUY Mat Görünüm Veren Sert Tutuşlu Şekillendirici Wax ile sabitleyebilirsiniz! Bu arada bu saç modelinin her boy sakala yakıştığını söylemiş miydik?

Dalgalı / Kıvırcık Saç & Sakal:

Saçlarınız dalgalı veya kıvırcıksa sakalla tamamlamanız “on point” görünmenizi sağlayabilir. Tek dikkat etmeniz gereken unsur buklelerinizin sabit durduğundan emin olmak. Bunu yapmak için ise TONI&GUY Doğal ve Mat Görünüm Veren Şekillendirici Wax’ı kullanabilirsiniz!

Yanlar Kısa Üstler Uzun Saç Modeli & Sakal:

Sahalardan sokağa inen bir trend olan yanlar kısa üstler uzun saç modeli modern bir görünüşe sahip olmanızı sağlarken sakallarla da çok yakışıyor. Bu saç modeli ve sakallarınızı farklı kıyafetlerle kombinleyerek değişik görünümlere imza atabilirsiniz!

Erkek Stili
sakal modelleri
sakal trendi
Saç modeli
Saç Stili
saç ve sakal uyumu
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >