COUNTDOWN

Geriye sayıyoruz.

an original idea by CO for TONI&GUY

5 Minutes

Kapıdan çıkmak için beş dakikanız var. Aynaya şöyle bir bakıp isyankar saç tellerini doğru şekilde, doğru yerlere dağıtmak, yerleştirmek ve sabitlemek... Hedef buysa çabasız ama etkili bir görünüm elde etmek için çıplak parmak uçlarından daha fazlası gerekiyor. TONI&GUY Şekillendirici Krem Wax, doğal ve mat dokusu sayesinde bu stilize yardımı kimseye belli etmeyecek ama güçlü formülüyle kalıcılığını uzun saatler boyu koruyacak. Nemli ya da kuru saça istediğiniz şekli vererek uygulamanız yeterli. 

15 Minutes

İddialı bir antrenmandan sonra istikamet en yakın duş kabini. Saç köklerini kalıntılardan, terden ve kirden arındırmak için doğru zaman ve doğru yer. TONI&GUY Yoğun Arındırıcı Şampuan, günlük kullanım için ideal yapısıyla saç tellerini yormadan derinlemesine temizleyebiliyor. Islak saça uygulayın, köpürene kadar saç derinize nazikçe masaj yapın, sonra iyice durulayın. Tüm bu süre boyunca favori şarkınızı mırıldanmak ve belki ona dans hareketleriyle eşlik etmek serbest. 

30 Minutes

Sabah rutininiz telefon sesleri ve kahve kokusuyla ya da banyo odaklı, aktif bir bakım listesiyle başlayabilir. Dişler, kulaklar, sakallar, ten ve tabii ki saçlar. Asi bukleleri kontrol altına almak ya da ince telli saçları havalı bir modelde kalmaya ikna etmek için ihtiyacınız olan ürün TONI&GUY Şekillendirici Krem Jöle. Sizi yansıtan saç stilini belirledikten sonra, ürünü avuç içlerinizde ovuşturarak yumuşatın, nemli ya da kuru saça uygulayın. 

1 Hour

Bu hafta sonu kaçamağını hevesle beklediniz ama yol uzun, hedefe ulaştığınızda ise mükemmel görüntünüzden bir şey kaybetmek istemiyorsunuz. Ne de olsa bu sanatı James Bond’dan öğrendiniz. 

Mat görünümü ve güçlü tutuculuğuyla TONI&GUY Şekillendirici Wax, saç hatlarını keskinleştirmek için ideal bir ürün. Avcunuzun içinde ısıtarak yumuşatmanızı ve kuru saça dipten uca doğru uygulamanızı tavsiye ediyoruz. 

Mens Style
mens hairstyle
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
hairdo
hair style
Erkek Stili
erkek saç modeli
CO production
TONI&GUY
toniandguy
toniandguyproducts

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >