2019 Kış Erkek Saç Modelleri

Bu kış trend olacak erkek saç modellerine bir bakalım.

2019 güzel geçecek. Erkek saç modellerine baktığımızda da bu tahminimizin güçlendiğini görüyoruz. 2019’da her zamanki klasiklerden biri olan Amerikan tıraşı şaha kalkıyor. Bu saç modeli de aklımıza tabii ki tek bir ismi getiriyor: Merhaba David Beckham! Keyfin nasıl?

Amerikan Tıraşı

Amerikan tıraşı, en çok tercih edilen ve erkekleri en çekici gösteren kısa saç modellerinden. Bu erkek saç kesim modelinin bir müdavimi de Ezra Miller. Yanları kısa bırakıp saçın tepelerinin ve önünün dağıtıldığı model oldukça kullanışlı. TONI&GUY Şekillendirici Wax, üstü hafif uzun kalan saçlarınızı dalgalandırıp şekillendirmek için en büyük yardımcınız olacak.

Dalgalı Saçlar

Diğer taraftan son dönemde yıldızı parlayan oyunculardan Cody Fern ve Timothee Chalamet’in dağınık ve yer yer katlı hafif uzun saç kesimi dikkat çekiyor. Uzun diyebileceğimiz bu model, son yıllarda çok sık rastlamadığımız erkek saç kesimlerinden.

Bu modelde de şekil vermek için TONI&GUY Şekillendirici Wax’ı hatta Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’i kullanabilirsiniz.

Hepsine göz atmak içinse galeride ilerleyebilirsiniz!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >