2018'in Trend Saç Modelleri
2018’de erkekleri hangi modeller bekliyor?

Yeni bir yıla girerken hit saç ve sakal modellerine göz atmadan olmaz. Ee yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer derler o zaman yeni bir yıla en trend saç modeliyle girmek güzel bir tercih olabilir!

Erkek Topuzu: Cazibesinden bir şey kaybetmeyen bu model 2018’de de gümbür gümbür geliyor. Ancak bu sefer yarım topuz daha da ön plana çıkacak. Uzun saçlarını seven beylere duyurulur.

Bırakın Dağınık Kalsın: İster düz ister dalgalı olsun doğal akışına bıraktığınız uzun saçlarınızla bu sene uğraşmadan trendy görünebilirsiniz. Eğer sakal kullanmayı seviyorsanız orta boy sakal ile kimse önünüze geçemez.

Sakal: Sakalın sırrını keşfeden beylerin bu trendden kolay kolay vazgeçeceklerini sanmıyoruz. Hipster görünümün ilk maddesi olan sakallar cool bir görünüm için gerekli olan tek detay.

Dalgalar: Bırakın bukleleriniz dalgalansın. Ön tarafını hafifçe kaldırabileceğiniz bu modelde aynı zamanda buklelere TONI&GUY Doğal ve Mat Görünüm Veren Şekillendirici Wax ile saçınıza şekil verip, gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kenarları Tıraşlı Saçlar: Bu senede üst kısımları yoğun alt tarafları tıraşlanmış saçlar popüler. Bu stilinizi dilerseniz bir sakalla da tamamlayabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >