Ünlülerin Bakım Ritüelleri

Havyar mı altın mı?

Tüm gözlerin üzerinizde olması, her an kusursuz görünme isteği, güzel bir cilde sahip olmayı neredeyse zorunlu kılıyor. Durum böyle olunca ünlüler cilt bakımları için ilginç yollara başvuruyor.

Havyar Bakımı: Havyar bakımını isterseniz Catherine Zeta Jones gibi saçlarınıza uygulayabilir yada Angelina Jolie gibi yüz bakımı olarak tercih edebilirsiniz. Omega 3 zengini bu bakımı düzenli yaptıran Zeta-Jones’un saçlarının güzelliğine diyecek yok. Cildi her an parlayan Jolie ise güzelliğini her akşam sürdüğü gerçek havyardan yapılan kremine borçlu.

Plasenta Bakımı: İnsan plasentası kullanılarak yapılan bu bakımı yüzlerine uygulayan ünlüler arasında Jennifer Lopez, Kim Kardashian ve Harry Styles var.

Altın Maskesi: 24 karat altından maskeyi kim sevmez? Bar Rafaeli’de böyle düşünmüş olacak ki 24k altın maske bakımını cilt bakım ritüeline eklemiş. Bu maske cilde parlaklık ve esneklik kazandırırken şişlikleri azaltıyormuş.

Manikür Deyip Geçmeyin: Her kadın için ve hatta çoğu erkek için tırnakların bakımlı olması önemlidir. Bu yüzden pek çok kişi için manikür atlanmayan bir detaydır. Ancak eğer Beyoncé değilseniz manikürünüze bin dolarlar harcamayabilir, Kylie Jenner gibi beş saatinizi maniküre ayıramayabilirsiniz!

Cilt Bakımı
celebrity skin care
skin care
skin care routine
cilt bakımı rutini
havyar bakımı
altın maskesi
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >