Seyahat Sırasında Güzellik

İmkansız değil.

Tatile yeni gidiyor ya da tatilden dönüyorsunuz. Her iki ihtimalde de bir araca bineceksiniz. Seyahatiniz sırasında bakım ve güzellik rutininizden fire vermeyeceğinizi düşünüyoruz. Elbette tam teşekküllü bir güzellik rutininden bahsetmiyoruz fakat minik rötuşlar için önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Her şeyden önce, eğer gündüz seyahat ediyorsanız en önemli bakım ajanınız güneş koruyucunuz olacak. Seyahat sırasında cildinizin nem kaybetmesine müsaade etmemek için nemlendiricinizi mutlaka yanınızda bulundurunuz. Aynı durum dudaklarınız için de geçerli. Dilerseniz nemlendirici yüz spreyleri de hem ferahlatıcı hem de nemlendirici etkisiyle hibrid etki gösterebilir. Cilt bakımınız için seyahat sırasında bu etaplar kafi. Eğer cildinizi temizlemek isterseniz makyaj temizleme mendillerinden yararlanabilirsiniz.

Yüzünüze renk katmak için ruj/allıklardan (bu ürünler krem formunda oluyor ve bu sayede kolayca dağılabiliyor) faydalanabilirsiniz. Cilt tonunuzu eşitlemek içinse renkli nemlendiriciler işinizi görebilir. Göz ürünlerinden uzak durmayı deneyiniz. Aracın ani hareketlerini kestiremezseniz canınız yanabilir!

Cilt
Cilt Bakımı
cilt sağlığı
seyahat
seyahat bakımı
seyahatte cilt bakımı
Nemlendirici
yüz spreyi
pratik makyaj
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >