‘Scandi Beauty’ Nedir?

Scandi Beauty ile tanışın.

Kore güzellik ritüelleri fırtınalar estirirken Kuzey’den esen rüzgarlar da farklı güzellik alternatiflerine hazırlıyor bizi. Scandi Beauty, bu kış kozmetik ve bakım dünyasını domine etmeye hazırlanıyor. İskandinavya’ya ait güzellik alışkanlıklarını ifade eden ‘Scandi Beauty’, soğuk iklimde yaratıldığı için kış için bize de ipuçları verebilir.

Genellikle ‘stressiz’ bir yaşam süren hatta bu tavrı ‘hygge’ adında bir konsept haline getiren Kuzeyliler, güzellik rutinlerinde, yani Scandi Beauty'de de minimalliği ve stressiz bir rutini önemsiyor.

Scandi Beauty’nin ana prensibi, doğallık ve etkili cilt bakımı içerikleri. Bu içerikler genellikle İskandinavya’nın doğal kayaklarından elde ediliyor. E ve C vitaminleri, doğal mineraller ve antioksidanlar başı çekiyor. Kendileri cildin su gibi berrak olmasına yardımcı oluyor. Kaynaklarıysa cloudberry’lerden, lokal meyvelere, İzlanda’daki Blue Lagoon’dan Arktik kaynak sularına dek uzanıyor.

Elbette bu içerikler yalnızca ciltte değil, saçta da etkisini gösteriyor. Kuzey’deki sarı ve upuzun saçları hatırlarsınız. Onlar yalnızca mitolojik ya da masalsı bir silueti değil, gerçeği yansıtıyor.

Cilt Bakımı
cilt bakım ritüelleri
kore cilt bakımı
kuzeylilerin güzellik ritüelleri
scandi beauty
hygge
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >