Makyajınızı Doğru Çıkarıyor Musunuz?

Makyajınızı doğru temizleme yöntemlerini biliyor musunuz?

Kaçımız makyajımızla uyuyoruz? Düşünmesi bile kabusla eş değer. Cevabın ‘hiçbirimiz’ olmasını umuyoruz. Fakat bir kötü gerçek var ki, aslında belki de asıl kabus o.

Makyajınızı sildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz; ancak ya onu gerçekten temizleyemiyorsanız?

Makyajınızı temizlemek tek bir adımdan oluşmuyor. Onu önce çözmeli yani yumuşatmalı, ardından iki defa da yıkamalısınız.

Bir makyaj çıkarıcı solüsyon ya da mendille makyajınızı silin. Simple® Water Boost Misel Temizlik Suyu gibi harika bir temizleyici, cildini gergin ve kuru hissetmeden, kir ve lekeleri (ve makyajı da) çıkarır. Şunu unutmayın: Misel solüsyonlar, eğer onları makyajınızın üzerinde bekletirseniz işe yarar. Yani ileri geri silmek ya da ovuşturmak bir opsiyon değil. Hem cildinizi yorar hem de makyajınızı tam çıkaramamış olursunuz.

Ardından yağ bazlı bir temizleyiciyle cildinize masaj yaparak nazik bir şekilde kalan makyajınızı çıkarın. Bu etapta göz ve dudak makyajınızı çıkarmak için detaylıca çalışabilirsiniz.

Yüzünüzü duruladıktan sonra jel bazlı bir temizleyiciyle cildinizde çözünen makyajlı yap artıklarını iyice temizleyebilirsiniz.

Cildinizi su ile temizleme aşaması bittikten sonra gül suyu ya da farklı bir tonikle son arındırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

miselar su
Makyaj Trendleri
makeup trends
makyaj çıkarma yöntemleri
simple micellar water
simple miselar su
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >