Dişlerinizi Daha Beyaz Göstermek İçin Bunları Yapın

Ve mavinin gücünden yararlanın.

Beyaz dişler kimin hayali değil? Dişlerinizin anında daha beyaz görünmesi için illüzyonel birtakım oyunlara yönelebilirsiniz. Örneğin, yapacağınız bir renk oyunu yüzünüzdeki tüm algıyı değiştirebilir. O renk, mavi. 

Dişlerinizin daha beyaz görünmesi için mavinin gücünden yararlanın. Hem makyajda hem de ağız bakım rutininizde. Makyaj yaparken tercih edeceğiniz mavi alt tonlu kırmızı bir ruj tüm dengeleri değiştirecek. Turuncuyu nötrleyen renk olan mavi, dişlerinizdeki sarılığı daha beyaz gösteriyor. Tabii, kırmızı ruj insanı olmayabilirsiniz... Malum, belki de erkeksiniz? Bu durumdda ‘anında daha beyaz dişler’ ihtiyacına Signal White Now Touch yetişiyor. Peçeteyle nemini aldığınız dişlerinize kalem gibi sürerek uyguladığınız ürün, diş minesine zarar vermeden optik bir beyazlık sunuyor ve etkisini tek bir dokunuş sonucunda gösteriyor. 

Diğer taraftan, günlük ağız bakım rutininize yenilenen Signal White Now Gold’u ekleyerek dişlerinizdeki beyazlığı devam ettirebilirsiniz. Beyazlık kategorisinin lideri Signal, White Now ailesinin en yenisi Signal White Now Gold için geliştirdiği mavi-safir pigment teknolojisi ile anında üç kat beyazlatan etki sunuyor. White Now serisinin ağızda bıraktığı ferahlık hissine de aşina olmalısınız…


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >