Pete Davidson

Pete Davidson ile hala tanışmadıysanız, yazımıza buyrun.

Pete Davidson ile hala tanışmadıysanız, elinizi çabuk tutun. Zira her yerde görünmeye başladı bile. Bizse önce tarzından başlıyoruz…

Pete Davidson ile Ariana Grande sayesinde tanıştıysanız, teessüf ederiz. Kendisi başarılı bir komedyen ve kısmen aktör. SNL (Saturday Night Live) kadrosunun en genç üyelerinden biri. 20 yaşından beri... Yakışıklılığı tartışmaya açık olsa da, karizması konusunda  şüphe götürmeyen bir netlik mevcut. Yani bu konuda herkes hemfikir: Pete, çekici bir adam. 

Bunu da hem tavrına hem de tarzına borçlu. Sarkastik ve yer yer ukala olsa da sevecen bir aurası olduğu söyleniyor. Zaten bize de ekrandan daha farklı bir enerji geçmiyor. Pete’e kapılıveriyorsunuz. Bu yıl Mötley Crüe’nun kuruluş hikayesini anlatan The Dirt’te (Netflix’te izleyebilirsiniz), Machine Gun Kelly’yle yer alan Davidson’ın oyunculuk konusunda da önü epey açık.

Tarzına gelirsek... Tek kelimeyle özetleyelim: Rahat. Çabasız. Spor. Havalı. Pardon, dört oldu! En  yakın arkadaşı, rapçi Machine Gun Kelly bile yer yer jilet gibi, blazerlar, kumaş pantolonlar giyerken, Pete sanıyoruz ki çevresinden pek etkilenen bir insan değil. Kimin ne düşündüğünü de umursamıyor. 

O gün eline ne gelirse, üzerine onu geçiriyor. Zaman ve mekan önemsiz. Ancak onun da vazgeçemediği parçalar var. Bunların ilki, bol ve rengarenk sweatshirt’ler. Mesela Pete’in ilginç bir özelliği de, akrep burcu olmasına rağmen siyaha mesafeli yaklaşması. Onun dünyası rengarenk. Pembeyi bile stilinde bol bol kullanıyor. 

Dilerseniz galeride ilerleyerek genç komedyenin hızlıca göz atın. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >