Michael B. Jordan

Artık onu tanımayan kalmadı.

Black Panther filminin tüm gişe rekorlarını kırıp, sinema tarihine adını yazmasının etkisinden çıktıysak, filmin oyuncularından hatta birazcık da olsa kötü karakterinden bahsedelim istiyoruz. Michael B. Jordan, aslında Hollywood’un Black Panther filmiyle keşfettiği bir yetenek değil. Daha önce birçok  festival filminde yer alan ve performanslarıyla göz dolduran Michael B. Jordan’ın global anlamda şöhrete kavuşması tabii ki Marvel’ın son filmi ile oldu.

Oyuncunun beyaz perdedeki başarısını bir kenara koyup stiline odaklanacak olursak, bizi bu alanda da oldukça başarılı seçimlerin beklediği söylesek hata etmiş olmayız. Günlük hayatında oldukça rahat parçalar seçen yakışıklı oyuncu, kırmızı halıda biraz fark yaratmak için ekstra çaba gösteriyor. Renkli takımları çekinmeden giyen Michael B. Jordan, ekose deseniyle risk almaktan korkmadığını kanıtlıyor.

Son dönemlerin gözde oyuncuların Michael B. Jordan’ın saç modeline gelirsek... Oyuncu oldukça kısa buzzcut ile rahatlığın peşinden gidiyor, fakat Black Panther filmindeki rastalarıyla yeni bir akım başlattığı kesin. Günlük kullanım için çok da pratik olmayan bu rasta stili, oyuncunun karakterine farklı bir hava katmıştı.

Siz ne dersiniz, Michael B. Jordan stilini rastalarıyla tamamlamalı mı?

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >