Leonardo DiCaprio

Sade, şık ve doğa dostu! 

2016 yılının Akademi Ödül töreni ile ilgili en çok merak edilen konu, kimin ne ödül alacağı değil, onun ödül alıp almayacağıydı. Çok genç yaşta başladığı kariyerinde pek çok ödülle onurlandırılsa da, defalarca aday olup En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü alamamış olması ondan çok hayranlarına ve hatta ona hayran olmayanlara dert oldu. Sonunda ödülünü kucakladı ve Küresel Isınma vurgulu konuşmasıyla gecenin en büyük alkışını toplamayı başardı. 
Leonardo DiCaprio’nun konuşmasının en etkileyici yanı, kuru laf kalabalığından ibaret olmamasıydı. Oyuncu, ortak yazarlarından biri olduğu, yönetip, yapımcılığını ve anlatıcılığını üstlendiği The 11th Hour belgeseli ile bağışlarla desteklediği doğal hayatı koruma mücadelesinin aktif isimlerinden biri olduğunu da gösterdi. Pek çok ünlünün aksine, elektrikli ve hibrit araçlar kullanıp, aktif olarak çeşitli organizasyonlarda çalışıp, elini taşın altına koymaktan çekinmiyor ve bu tavrını görüntüsüne de yansıtıyor.

Hollywood’un en şık erkeklerinden biri olan Leonardo DiCaprio, ödül törenlerinden, galalardan ve prömiyerlerden arda kalan zamanında doğa dostu markalardan giyinmeyi tercih ediyor ve adil üretim yapan markaların ürünleriyle kendi tarzını oluşturmayı başarıyor.   

Leonardo Dicaprio
Leonardo DiCaprio Oscar
Leonardo DiCaprio Stil
Bir Erkek Bir Tarz
Erkek
Erkek Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >