Justin Timberlake

İlham verici bir stil serüveni.

Bazılarımızın gençlik aşkı, bazılarımızın müzikal ilhamı... Geriye dönüp baktığımızda milenyuma damgasını vurmuş bir sanatçıdan bahsediyoruz. 2000'li yılların başındaki "noodle" saçlı pop grubu solistliğinden, Oscar'a aday olan filmlere uzanan ödüllerle dolu bir yolculuğu, Justin Timberlake'in kariyeri ile eşzamanlı gelişen stilini ele alıyoruz.

Justin Timberlake'in zamanının en ünlü pop gruplarından olan 'NSYNC ile start alan kariyeri, o zamandan beri hiç yavaşlamadan ivme kazanıyor. Sanatçının kariyeri ile birlikte gelişen stili ise takdir edilesi. Özellikle 2000'li yılların başlarında aldığı riskli stil kararlarından, günümüzdeki 'clean cut' görünüme ulaşması aslında Timberlake için çok da kısa sürede gerçekleşmedi.

Justin özellikle son 5 yıl içinde tarzını klasik ama rahat olarak nitelendirebileceğimiz bir yönde geliştirdi. Kırmızı halıda siyah ve beyazdan vazgeçmeden takım elbiselere hareket katmayı başardı ve eğlenceli karakterinin yansımalarını stili ile bizimle paylaştı. Başarılı sanatçı, sokak stilinde de kullandığı aksesuarlar ve oturaklı duruşu ile örnek alınacak isimlerden oldu. Siz de Justin Timberlake'in göz alıcı tarzından ilham almak isterseniz, galerimize doğru yönelebilirsiniz. 

Erkek
Erkek Stili
Bir Erkek Bir Tarz
Justin Timberlake
Moda

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >