John Krasinski | Saçın Tarzın

John Krasinski

Kendisini The Office’ten tanıyorsunuz.

Hollywood’un uzun boylu aktörlerinden John Krasinski bu hafta Bir Erkek Bir Tarz’da konuğumuz oluyor. Kendisini öncelikli olarak The Office dizisinden tanıyor olmanız çok olası olsa da, kırmızı halıda eşi Emily Blunt sayesinde de hafızanıza kazınmış olabilir.

Televizyondan beyazperdeye terfi olan oyuncular arasında gösterebileceğimiz John Krasinski aslında her iki tarafta da kendini ve oyunculuğunu kanıtlayalı uzun zaman oluyor. Krasinki’nin oyunculuğunu bir kenara bırakıp stilini mercek altına aldığımızda ise gördüğümüz oldukça rahat fakat slim-cut kıyafetlerden yana oyunu kullandığı. Düzgün fiziğini sergileyebileceği parçaları seçen John Krasinski özellikle toprak tonlarından oluşan bir renk paletinden ilerliyor desek yanlış olmaz.  Oyuncunun kırmızı halı stiline baktığımızda ise oldukça klasik kesimli koyu renk takımlar gözümüze çarpıyor.

John  günlük ya da kırmızı halıdaki kıyafet tercihi ne olursa olsun, hafif uzun kesimde tuttuğu düz saçlarını hacimli ve yandan ayrık kullanmayı seviyor. Son günlerde sakalı ile saçlarını ve tarzını tamamlayan John Krasinski’nin stilinden ilham almak isterseniz galerimize göz atmayı unutmayın deriz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >