Erkekler Nasıl Giyinmeli: 2019'un En İyilerini Seçtik

Taze kapattığımız 2019 yılının en iyi giyinen erkeklerini, 2020 yılında stil ilhamı alabilmeniz için sıraladık!

Taze kapattığımız 2019 yılının en iyi giyinen erkeklerini, 2020 yılında stil ilhamı alabilmeniz için sıraladık! Her biri birinden farklı tarzlara sahip olan bu isimlerin modaya yaklaşımlarını parça parça kendinize uygulayabilir ya da sıfırdan yaratmak istediğiniz tarzınız için baz olarak alabilirsiniz. 

Listede kimler var merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin. 

Timothee Chalamet

Oldukça göz önünde bulunduğu bir sene geçiren Timothée Chalamet, 2019 yılında katıldığı her bir davet ve kırmızı halıda kendinden söz ettirdi desek abartmış sayılmayız. Deneysel parçalar ve takım elbiselerle karşımıza çıkan Timothée Chalamet, 2019 yılının en şık giyinen erkekleri listemize girmeyi bu cesaretinden ötürü kazandı. Eğer siz de farklı kesimlerden hoşlanıyor ve stilinizle fark yaratmak istiyorsanız, birkaç saatinizi ayırın ve Timothée Chalamet’nin kırmızı halı görünümlerini inceleyin. Saçlarınızı hafif uzatıp dalgalı şekil vermeyi ise unutmayın. 

David Beckham

En şık giyinen erkekleri seçip, seçtiğimiz listeye David Beckham’ı koymamak olmaz. Geçtiğimiz belki 20 yılın en şık erkekleri arasında yer alan David Beckham 2019 yılında da modaya karşı tavrından ödün vermedi. Trendleri takip edip, kendine en uygun stile sadık kalmaya devam etti. Kırmızı halıda oldukça net kesimli takımlar tercih eden Beckham, sokak stilini bir o kadar salaş ama şık kombinlerle destekledi. 

Keanu Reeves

2019, bir bakıma Keanu Reeves’in geri döndüğü yıl oldu diyebiliriz. Alçak gönüllü Hollywood starı günlük hayatında rahatlıktan vazgeçmese de kırmızı halıda göz alıcı takımlarla radarımıza takıldı. Keanu Reeves, koyu renklerden vazgeçmedi, saçlarını iyice uzattı ve yıllara meydan okumaya devam etti. Sade ve minimal tarzlar için Keanu Reeves’ten ilham almanızı öneririz.

BTS

Tek grup 7 kişi. Bu sene K-Pop’ın süper grubu BTS için dönüm yılı oldu. Müzik listelerinde kırdıkları rekorlarla gündeme gelen Koreli müzik grubu, özellikle ödül törenlerinde giydikleriyle radarımıza takıldılar. Celine’den Dior’a, Saint Lauren’dan Louis Vuitton’a kadar podyumda gördüğümüz kombinleri taşımakta oldukça başarılı olan BTS, 2020 yılında da sıkça ilham kaynağı olacağa benziyor.

Harry Styles

İspanyol paça pantolon, yaka ve manşetleri fırfırlı gömlek ve en az 4 yüzük… Kombinasyon aklınıza Harry Styles’ı getirmiş olmalı. Eklektik tarzının ekmeğini yemeye 2019’da da yemeye devam eden Harry, bu stilden yakın zamanda vazgeçecek gibi değil. Jenerik ve sıkıcı takım elbiseler giymek yerine biraz daha feminen tarafta dokunuşlarla stilini ayrıştıran şarkıcıyı 2019’un en  iyi giyinen erkekleri listesine alma sebebimiz de aslında tam bu yüzden. Harry'nin stili dışında saç stiline de göz atmak isterseniz, buyrunuz.

A$AP Rocky

Biraz 80’ler biraz hip hop, çokça lüks marka, müzik ve gösteriş. Sokak kültürüyle lüksü birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonucun vücut bulmuş hali ASAP Rocky en şık giyinen erkekler listesinde. Özellikle seçtiği rahat parçalar sebebiyle günlük stiliniz için örnek alabileceğiniz en kolay isim olan ASAP Rocky de listemizde yer alan diğer isimler gibi arada bir de olsa dikkat çekmekten hoşlanıyor. (Babuşka eşarbını hatırlayalım.)


< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >