Donald Glover
Sahne adıyla Childish Gambino. Ama bizi ilgilendiren tarzı.

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 24.0px 'Helvetica Light'; color: #050402; -webkit-text-stroke: #050402} span.s1 {font-kerning: none}

Hayatımıza Community dizisi ile girdi desek yanlış olmaz. Donald Glover, Community dizisi ile ulaştığı şöhreti kendi hobilerine ağırlık vermekte kullandı. Önce Childish Gambino adı altında çıkardığı albümlerle müzik sektörüne giriş yaptı, daha sonra da Golden Globe ve Emmy ödüllerini sırasıyla topladığı Atlanta dizisinde hem başrol hem prodüktörlük yaptı. 10 parmağında 10 marifet olan sanatçının moda anlayışı ise, çoğu Hollywood ünlüsünden ayrışmasını sağlıyor. Oldukça hip ve trendleri yakalayarak giyinen Donald Glover’ın esas imzası ise kırmızı halı etkinliklerinde ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar katıldığı hiç bir etkinlikte bizi hayal kırıklığına uğratmayan Donald Glover, turuncudan mora, desenliden armalıya kadar birbirinden göz alıcı takım elbiseleriyle ‘En Şık Erkekler’ listelerinde kendine sarsılmaz bir yer edindi bile.

Renklerden korkmayan Donald Glover, saç-sakal uyumuna da oldukça dikkat ediyor. Çoğu zaman kirli sakalı ve afro’suyla karşımıza çıkan ‘Childish Gambino’ en son katıldığı Black Panther film prömiyerinde top sakalıyla bizden tam not aldı. İlham almak için galerimize göz atmayı unutmayın. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >