Chris D’elia

Yepyeni bir komedyenle tanışın! Chris D’elia’nın tarzı da tıpkı esprileri gibi rahat.

Bir kaşı hep kalkık. Uzun ve dalgalı saçları öyle çok uğraşılmış değil; dağınık. Sakalları her daim uzun ve kirli arasında seyrediyor. Bu betimlemeleri bir araya getirdiğinizde gözünüzün önüne bakımına çok kafa yoran bir erkek gelmiyor olsa gerek. Ancak hiç kuşkusuz, havalı ve kendi halinde bir tarzı olduğu aşikar. Söz konusu başına buyruk tarzdan bir yanak alan isim de, komedyen Chris D’Elia. 

Eminem taklitleri ve Netflix’teki Man on Fire gösterisiyle dikkatleri üzerine toplayan Chris, kendinden yola çıkarak toplumsal analizleri mizah gücüyle yoğuruyor. Özellikle ikili ilişkilere olan sarkastik yaklaşımı sizin de kendinizi sorgulamanıza yol açabiliyor. Ancak, kötü bir şekilde değil. 

Chris’in tarzı da, hayata bakışı gibi rahat ve cool. Karanlık tonları stilinde ağırlayan komedyen, genellikle kot-tişört ikilisini tercih ediyor. Bol, siyah bir tişört ve yine siyah, skinny bir Jean gibi... Bu sade kombini sneakerlarıyla zenginleştirmekten de geri kalmıyor. Ne de olsa o bir koç burcu. Chris D’Elia’nın tarzına göz atmak içi galeride ilerleyin.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >