Ben Gorham

Kendisi ‘yaşayan en seksi parfümör’ olabilir mi?

Ben Gorham’ın karizmatik duruşu, çoğu parfümörün sahip olmadığı kadar çekici. Kendisi için gelmiş gelmiş seksi parfümör demek ne kadar doğru, bilemesek de, en cool’larından biri olduğu su götürmez bir gerçek. Niş parfümerinin artık yerini sağlamlaştıran ve minimal tasarımlarıyla, kokularının yanında görsel olarak da tatmin yaşatan Byredo’nun kurucusu olan Ben Gorham, iki metreyi aşan boyu ve bazen uzattığı saçlarıyla bir ‘heybet’ abidesi olarak karşınıza dikilirse, korkmayınız. Kendisi asla gülmese de, içinde kedi gibi bir insan olduğu söyleniyor.

Şimdinin en cool parfümörü, zamanının basketbolcusu. Haliyle rahatlığından ödün veren bir tarzı yok. Gerektiğinde ‘jilet’ gibi görünmenin de hakkını veriyor, rahat ve ‘babacan’ tavrının da. Spor ayakkabılarından ve ne yazık ki oduncu gömleğinden vazgeçemeyen Gorham’ın en yakın arkadaşıysa Virgil Abloh. Haliyle Gorham’ın spor tarzını yalnızca basketbol sevdasının etkilemediğini tahmin edersiniz.

Kollarındaki ve gövdesindeki dövmelerle alternatif tarzını dışa vuran Ben Gorham elbette her zaman spor değil. Deri ceketleri, kot ceketleri, çoğu zaman başında olan fötr-gibi-ama-değil şapkaları ve bağlamalı gömlekleriyle stiline yıldız ve ekstra karizmatik detaylar da ekliyor.

Bir Erkek Bir Tarz
ben gorham
parfümör
ben gorham kimdir
who is ben gorham
Erkek Stili
Erkek Modası
Erkek Trendleri
Mens Style
Mens Fashion
mens trends
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >