Asap Rocky

Tamamen kendine has.

Hiphop’ın New York şubesinin ‘delikanlı’ fakat en stil sahibi temsilcilerinden Asap Rocky, yani Rakim Mayes henüz 29 yaşında ama yıllardır hayatımızda. Üstelik, sanki hiç yaşlanmıyor ve hayatımızda ilk girdiği günden beri 29 yaşında gibi.

Kafanız karışmasın. Rakim’in benimsediği tarz, yalnızca kıyafetlerinde değil karakterinde de ön plana çıkıyor. Tehlikeli sularda duygusal ve ritmik sözlerle sürdürdüğü kariyerinde, etrafındakileri (ASAP Mob üyeleri ve Bella Hadid gibi süper modeller) etkisi altına alan bir auraya sahip. Olgun, burnu havada ve kendinden emin biri o.

Tarzını domine eden kodları ise rahatlık ve temiz bir görünüm oluşturuyor. En yakın arkadaşlarından birinin Off-White’ın kurucusu ve Louis Vuitton Erkek Giyim Departmanı’nın başındaki isim olan Virgil Abloh olduğunu söylersek taşlar yerine oturacaktır. Bol pantolonlar, havalı cap’ler, bol tişörtler ve hoodie’ler… Arada rockstarlardan rol çalan deri ceketlerin ve skinny pantolonların da onda nefis durduğunu kendi de biliyor olmalı. Ve tüm bun parçalar yüksek modanın birer temsilcisi. Kendisinin stiline yakından bakmanız için galeride birkaç görünümü derlendi.

Asap Rocky
rakim mayes
Off White
virgil abloh
Erkek
Erkek Stili
erkek modas
Erkek Trendleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >